LIGA 2018/2019

POŠTOVANI, RASPORED LIGE UVEK IZLAZI UTORKOM . EVENTUALNE IZMENE MOŽEMO URADITI U TOKU UTORKA. MOLIM SVE DA RASPORED POGLEDAJU SREDOM POSLE 15H, JER OD TADA ĆE BITI VAŽEĆI. HVALA NA RAZUMEVANJU.EKIPA WINNER 2009 JE KAŽNJENA JEDNOM UTAKMICOM BEZ PUBLIKE.

B BALON OLIMP, 2007 I 2008 godište, subota 08.12.2018

09.30 Dušanovac beli – Dušanovac žuti (07)
10.15 Atacante 2- Mondial (07)
11.00 Lion – Mondial 06 (07)
11.45 Forza 07- fair play (08)
12.30 ŽFK Zemun – Fair play 2 (07)
13.15 Stari Grad – Ofk Gol (07)
14.00 Stari Grad – Nika (07)
14.45 Atacante – Royal (07)
15.30 Lion – Fair play 1 (09)
16.15 Beosoccer – Lion 2 (08)
BALON OLIMP, 2007 I 2008 NEDELJA, 09.12.2018
08.00 Winner 3- Dušanovac plavi (08)
08.45 Winner 1- Dušanovac beli (08)
09.30 Winner 2- Žarkovo 2 (08)
10.15 Crvena Zvezda – Petlić (08)
11.00 Fair play – Petlić (07)
11.45 Royal – Žarkovo 3 (08)
12.30 Žarkovo 1- Dušanovac žuti (08)
13.15 Mundijal Pa 07 – Ofk Gol (08)
14.00 Mundijal Pa – Ada (08)
14.45 Mungosi plavi – Royal (09)
15.30 Mungosi Dorcol – Zarkovo 4 (08)
16.15 Mungosi Plavi – Lion 1 (08)

SUBOTA 08.12.2018, BALON BRAZIL , HALA PIONIR, 2008 god.
11.00 Zarkovo 3 – Atacante 2 (09)
11.40 Zarkovo 2 – ZFK Zarkovo (09)
12.20 Dusanovac Plavi – Zarkovo 4 (09)
13.00 Dusanovac Beli – Zarkovo 5 (09)
13.40 Stari Grad – Dusanovac Plavi (09)
14:20 Stari Grad – Foot Zeder(09)

SUBOTA 08.12.2018, 2009,2010 I 2011 GODIŠTE
BALON FUT , AUTOKOMANDA
09.40 Nika – Crvena Zvezda (11)
10.20 Lion – Rad (10)
11.00 Soko – Atacante 2 (10)
11.40 Zarkovo 1 – Zemun (11)
12.20 Zarkovo 3 – Soko (11)
13.00 Varga – Zarkovo 2 (11)
13.40 Varga Zeleni – Crvena Zvezda Beli(09)
14.20 Varga Beli – OFK Beograd 2 (09)

2010 I 2009 GODIŠTE
NEDELJA, 09.12.2018. BALON FUT, AUTOKOMANDA
08.20 Fut – Ada (2010)
09.00 Mondial 2 – Beosoccer(10)
09.40 Foot Zeder – Mundijal Pancevo (10)
10.20 Mundijal Pancevo – Fair Play (09)
11.00 Mundijal Pancevo 2 – Zarkovo 4 (10)
11.40 Foot Zeder – Fair play (11)
12.20 Winner 2 – Mondijal (09)
13.00 Winner – Mondijal (10)
13.40 Zarkovo 2 – Forza (10)
14.20 Dusanovac Beli – Gol 2 (10)
15.00 Mungosi Dorcol – Dusanovac Plavi (10)
15.40 Mungosi 2 – Zarkovo 3 (10)
16.20 Mungosi Plavi – Fair Play (10)
BALON COLONIJAL SAN , 2011 I 2012 GODIŠTE, NEDELJA 09.12.2018, Bulevar vojvode putnika 32
08.00
08.40 OFK Gol – Olimpik 1 (11)
09.20 Olimpik 2 – Winner (11)
10.00 Olimpik 3 – Beosoccer (11)
10.40 Olimpik 2 – Crvena Zvezda (12)
11.20 Mundijal Pancevo – Dusanovac Zuti (11)
12.00 Mundijal Pancevo – Dusanovac Zuti (12)
12.40 Royal 2 – Dusanovac Beli (11)
13.20 Olimpik 1 – Atacante (12)
14.00 Atacante – Royal 1 (11)
14.40 Atacante 2 – Forza (11)
15.20 Forza – Vrcin 1 (12)
16.00 Vrcin 2 – Royal 2 (12)
16.40 Mondijal – OFK Gol(12)
17.20 Mondijal – Lion (11)

BALON T-6 LIMITED, 2009 I 2010godište, subota 08.12.2018

09.00 Crvena Zvezda Plavi – Zemun (09)
09.45 DFK Nissan – Dusanovac Zuti (09)
10.30 DFK Nissan – Gol (10)
11.15 DFK Nissan – Nika (09)
12.00 Dusanovac Zuti – El Maestro(10)
12.45 Atacante – Zarkovo 1 (09)
13.30 Atacante – Zarkovo 1 (10)

BALON T-6 LIMITED, 2009 I 2010 NEDELJA, 09.12.2018
09.00 Petlic SD – CZ Crveni (09)
09.45 Zemun – CZ 2 (10)
10.30 OFK Beograd – Winner (09)

BALON KOŠAVA, Majora Zorana Radosavljevića 321 , Batajnica, Subota,08.12.2018

10.00 Omladinac-Vojvodina 08
10.45 Jadran 09- El Maestro 08 1
11.30 Jadran 10- Jadran 11
12.15 El Maestro- Crvena Zvezda
13.00 El Maestro 09- Donji srem 08
13.45 Institut 08- El Maestro 08 2
14.30 Institut 11- El Maestro 11 2

Ostavite odgovor