LIGA 2018/2019

POŠTOVANI, OVOGODIŠNJI MINI MAKSI KUP IGRA SE U TOKU RASPUSTA 14.02- 17.02. RASPORED I OSNOVNE INFORMACIJE MOŽETE POGLEDATI U RUBRICI KUP. DOŠLO JE DO PROMENE DATUMA U KUPU. HVALA NA RAZUMEVANJU

UTAKMICE 8. KOLA IGRAJU SE U DVA VIKENDA (26.01, 27.01 I 02.02, 03.02). ZBOG ZAUZETOSTI BALONA T-6 UTAKMICE AGRUPE 2009 I 2010 IGRAJU SE NA OLIMPU. MOLIM SVE DA DOBRO OBRATE PAŽNJU NA LOKACIJE I DATUME ODIGRAVANJA.

VIKEND 26.01 I 27.01. 2019

BALON OLIMP, 2007 I 2008 godište, subota 26.01.2019

09.30 DFK NISSAN-Ell Maestro (2010)
10.15 Lion- Mondial (2007)
11.00 Lion 2- Forza (08)
11.45 Žarkovo 3- Dušanovac beli (08)
12.30 Beossocer- Žarkovo 4 (08)
13.15 Žarkovo 2- Mundijal Pa (09)
14.00 Mundijal Pa- Žfk Zemun (07)
14.45 Žarkovo 3- Mundijal Pa (08)
15.30
16.15

NEDELJA 27.01.2019, BALON BUBAMARA OLIMP , 2008 god.
08.00
08.45 Ofk Beograd- Crvena Zvezda plavi (09)
09.30 Ofk Gol- Ofk Beograd (09)
10.15 Ofk Gol – DFK NISSAN (09)
11.00 Ofk Beograd 2- Žarkovo 4 (09)
11.45 Petlić – Wwinner 1 (09)
12.30 Petlić – Žarkovo 1 (09)
13.15 Petlić – Žarkovo 1 (08)
14.00 Petlić – Dušanovac žuti (07)
14.45 Ada- Žarkovo 2 (08)
15.30 Dušanovac žuti – Ofk Gol (08)
16.15 Dušanovac žuti – Nika (09)

SUBOTA 26.01.2019, 2009,2010 I 2011 GODIŠTE
BALON FUT , AUTOKOMANDA

09.40
10.20 Žarkovo 3- Beossocer (2010)
11.00 Žarkovo 4- Soko (2010)
11.40 Žarkovo 2- Lion (2010)
12.20 Fut – Forza (2010)
13.00 Fut – Royal 1 (2011)
13.40 ŠF Varga- Žarkovo (2011)
14.20 Ofk Gol- 2- Royal (2010)

2010 I 2009 GODIŠTE
NEDELJA, 27.01.2019. BALON FUT, AUTOKOMANDA

09.40 Winner 2- Žarkovo 5 (09)
10.20 Winner – Dušanovac beli (2010)
11.00 Žfk Žarkovo – Dušanovac plavi (2010)
11.40 Crvena Zvezda beli – Royal (2009)
12.20 Lion – Mondial (2009)
13.00 Ofk Beograd 2- Varga zeleni (2009)
13.40 Varga beli – Olimpik (2009)
14.20 Mundijal Pa 2- Olimpik (2010)
15.00 Mundijal Pa – Rad (2010)
15.40 Mundijal Pa 2 – Mondial 2 (2010)
16.20 Rad- Mondial (2010)

BALON COLONIJAL SAN , 2011 I 2012 GODIŠTE, NEDELJA 27.01.2019, Bulevar vojvode putnika 32
08.00
08.40 Petlić – Crvena Zvezda (2011)
09.20 Petlić – Crvena Zvezda (2012)
10.00 Petlić – Nika (2011)
10.40 Mundijal Pa – Petlić (2012)
11.20 Mundijal Pa – Žarkovo 1 (2011)
12.00 Žarkovo 3- Dušanovac beli (2011)
12.40 Crvena zvezda 1- Dušanovac žuti (2011)
13.20 Royal – Crvena zvezda (2012)
14.00 Mondial – Olimpik 2 (2012)
14.40 Ofk Gol- Olimpik 1 (2012)
15.20 Forza- Olimpik 3 (2011)
16.00 Lion – Olimpik 2 (2011)
16.40 Nika- Olimpik 1 (2011)
17.20 Royal – Beosoccer (2011)

VIKEND 02. I 03.02. 2019.

BALON OLIMP, 2007 I 2008 godište, subota 02.02.2019

09.30 DFK NISSAN – Atacante 1 (2010)
10.15 Atacante 1- Atacante 2 (2007)
11.00 Fair play 1- Fair play 2 (07)
11.45 Stari Grad- Mondial 06 (07)
12.30 Stzari Grad – Atacante 2 (09)
13.15 Stari grad – Mundijal Pa (07)
14.00 Stari Grad – Fair play (09)
14.45 MUngosi plavi- Mundijal Pa (08)
15.30 Dušanovac plavi – Mungosi Dorćol (08)
16.15 Dušanovac beli – Royal (07)
NEDELJA 03.02.2019, BALON OLIMP,

08.10 El Maestro – Ofk Gol (2010)
08.55 Nika- Crvena Zvezda 2 (2010)
09.30 Zemun- El Maestro (2010)
10.15 Nika- Winner 1 (09)
11.00 Vuk- Winner 1 (09)
11.45 Vuk- Crvena Zvezda 1 (2010)
12.30 Vuk- Žarkovo 1 (09)
13.15 Vuk – Crvena Zvezda 2 (2010)
14.00 Vuk – žarkovo 1 (2010)
14.45 Žarkovo 1- Petlić (09)
15.30 Petlić – Zemun (09)
16.15 Petlić – DFK NISSAN (2010)

2010 I 2009 GODIŠTE
NEDELJA, 03.02.2019. BALON FUT, AUTOKOMANDA
09.40
10.20 Mundijal Pa 1- Fair play (2010)
11.00 Mundijal Pa 2- Dušanovac plavi (2010)
11.40 Vuk 2- Žarkovo 2 (2011)
12.20 Vuk 1- Žarkovo 1 (2011)
13.00 Vuk 2- Winner (2011)
13.40 Vuk- Zemun (2011)
14.20 Fut- Mungosi plavi (09)
15.00 Mungosi 2- MUngosi Dorćol (2010)
15.40 Ada- Mungosi plavi (2010)
16.20 Ada-Atacante 2 (2010)

BALON COLONIJAL SAN , 2011 I 2012 GODIŠTE, NEDELJA 03.02.2019, Bulevar vojvode putnika 32
10.00 Vrčin 2- Dušanovac žuti (2012)
10.40 Mundijal Pa – Vrčin 1 (2012)
11.20 Mundijal Pa – Fair play (2011)
12.00 Mondial – Atacante (2011)
12.40 Atacante 2- Soko (2011)
13.20 Atacante – Forza (2012)

NEDELJA 03.02.2019, BALON BRAZIL , HALA PIONIR, 2008 god.
12.00 Vuk 2- Royal (08)
12.35 Vuk 1- Crvena Zvezda (08)
13.15 Vuk 2- Winner 3 (08)
13.55 Vuk 1- Nika (08)
14.20 Winnere 1- Crvena Zvezda 2 (08)
15.00 Winner 2- Dušanovac beli (08)
15.40 Nika- OFK Gol (08)
16.20 Fair play- Mondial (08)

Ostavite odgovor