LIGA 2018/2019

Poštovani prijatelji, FER PLAY i kulturno ponašanje zaštitni su simbol mini maxi lige. stoga, molimo sve učesnike (igrače, trenere) i njihove simpatizere da imaju to u vidu. Svim učesnicima želimo što više osmeha, lepih poteza i golova u novoj sezoni.Organizator se izvinjava ako nije mogao sa vremenom izaći svim učesnicima u susret.

DRUGO KOLO. SUBOTA I NEDELJA 24.11 I 25.11. 2018 GODINE

BALON OLIMP, 2007 I 2008 godište, subota 24.11.2018

09.30 Dušanovac beli- Fair play 2 (07)
10.15 Stari Grad – Fair play (07)
11.00 Žfk Zemun- Stari Grad (07)
11.45 Žarkovo 1- Nika (08)
12.30 Žarkovo 2- Royal 1 (08)
13.15 Žarkovo 4- Dušanovac plavi (08)
14.00 Mungosi plavi – Dušanovac beli (08)
14.45 Mungosi Dorćol – Žarkovo 5 (08)
15.30 Atacante 2- Mondial (07)
16.15 Atacante 1- Mondial 06 (07)
BALON OLIMP, 2007 I 2008 NEDELJA, 25.11.2018
08.00
08.45 Dušanovac žuti – Lion (07)
09.30 Dušanovac beli – Nika (07)
10.15 Royal 2- Beosssocer (08)
11.00 Forza 07 – Crvena zvezda (08)
11.45
12.30 Petlić – Dušanovac žuti (08)
13.15 Petlić- Mundijal Pa (07)
14.00 Mundijal Pa – Winner 2 (08)
14.45 Winner 1- Fair play (08)
15.30 Winner 3- Lion 2 (08)
16.15 Ada- Lion 1 (08)

NEDELJA 25.11.2018, BALON BRAZIL , HALA PIONIR, 2008 god.
09.00 Žfk Žarkovo- Mondial (2009)
09.40 Mundijal Pa- Ada (2010)
10.20 Mundijal Pa -Crvena Zvezda beli (09)
11.00 Žarkovo 5- Ofk Beograd 2 (09)
11.40 winner 2- Žarkovo 4 (09)

SUBOTA 24.11.2018, 2009,2010 I 2011 GODIŠTE
BALON FUT , AUTOKOMANDA
08.20 Lion- Forza (2010)
09.00 Fair play- Lion (09)
09.40 Žarkovo 2- Lion (2011)
10.20 Stari grad- Lion (09)
11.00 Stari Grad- Žarkovo (09)
11.40 Žarkovo 3- Dušanovac plavi (09)
12.20 Žarkovo 3- Dušanovac plavi (2010)
13.00 Varga beli- Dušanovac beli (09)
13.40 Varga zeleni – Atacante 2 (09)
14.20 Varga- Atacante (2011)

2010 I 2009 GODIŠTE
NEDELJA, 25.11.2018. BALON FUT, AUTOKOMANDA
08.20 Fk Zemun- Dušanovac žuti (2011)
09.00 Dušanaovac beli- Beossocer (2011)
09.40 Soko- Beossocer (2010)
10.20 Soko – Atacante 2 (2011)
11.00 Žarkovo 4- Atacante 2 (2010)
11.40 Žarkovo 2 – Winner (2010)
12.20 Royal – Fair play (2010)
13.00 Mungosi Dorćol- Fair play (2010)
13.40 Mondial – Fut (2011)
14.20 Mungosi plavi – Dušanovac beli (2010)
15.00 Mungosi 2- Mondial (2010)
15.40 Mungosi plavi – Fut (2009)
16.20 Fut – Rad (2010)

BALON COLONIJAL SAN , 2011 I 2012 GODIŠTE, NEDELJA 25.11.2018, Bulevar vojvode putnika 32
08.00 Royal 2- Forza (11)
08.40 Olimpik 1- Forza (12)
09.20 RoYal 1- Olimpik 2 (11)
10.00 Olimpik 1- Žarkovo 1 (11)
10.40 Olimpik 3- Žarkovo 3 (11)
11.20 Mundijal Pa – Nika (11)
12.00 Mundijal Pa – Ofk Gol (12)
12.40 Olimpik 2 – Petlić (12)
13.20 Petlić-Mondial (12)
14.00 Petlić – Crvena Zvezda (11)
14.40 Nika- Petlić (11)
15.20 Winner- Fair play (11)
16.00 Crvena Zvezda- Dušanovac (12)
16.40 Vrčin1- Royal (12)
17.20 Vrčin 2 – Atacante (12)

BALON T-6 LIMITED, 2009 I 2010godište, subota 24.11.2018

09.00 DFk NISSAN – Zemun (09)
09.45 DFK NISSAN – Zemun (2010)
10.30 DFK NISSAN – Žarkovo 1 (2009)
11.15 Atacante 1- Duašanovac žuti (2009)
12.00 Atacante 1- Duašanovac žuti (2010)
12.45
13.30
14.15

BALON T-6 LIMITED, 2009 I 2010 NEDELJA, 25.11.2018
09.00 Crvena zvezda plavi- Winner (09)
09.45 Crvena Zvezda crveni – Ofk Beograd (09)
10.30 Petlić- Nika (2010)
11.15 Petlić – Nika (09)
12.00 El Maestro – Nika (2010)
12.45
13.30 Crvena zvezda 1- Mundijal pa (2010)
14.10 Žarkovo 1- Crvena Zvezda 2 (2010)

BALON KOŠAVA, Majora Zorana Radosavljevića 321 , Batajnica
Subota,24.11.2018
08.20 Donji Srem- Vojvodina
09.05 Omladinac 09- Jadran 09
09.50 El Maestro 1- Jadran 11
10.35 El Maestro 1- El Maestro 2
11.20 Institut- Jadran 10
12.05 Institut08 – El Maestro 09
12.50 El Maestro 2- Crvena zvezda

Ostavite odgovor