13. predposlednje kolo

 

BALON OLIMP, 2007 I 2008 godište, subota 23.03.2019

09.30

Forza – Lion (08)

10.15

Lion 2- Dušanovac beli (08)

11.00

Mundijal Pa – Žarkovo 2 (08)

11.45

Stari Grad – Mundijal Pa (07)

12.30

Stari Grad – Fut zeder (09)

13.15

Stari Grad- Mondial (07)

14.00

Stari Grad- Mondial (09)

14.45

Mondial 06- Atacnte 2 (07)

15.30

Atacante – Ofk Gol (07)

16.15

Fair play – Ofk Gol (08)

 

BALON OLIMP, 2007 I 2008 NEDELJA, 24.03.2019

09.00

Bambi – Royal (07)

09.45

Bambi – Royal (09)

10.30

Bambi – Lion (07)

11.15

Bambi – Mungosi plavi (09)

12.00

Ada- Mungosi plavi (08)

12.45

Mungosi Dorćol – Royal (08)

13.30

Fair play – Nika (07)

14.10

Nika – Crvena Zvezda (08)

14.50

Žarkovo 1- Winner 1 (08)

15.30

Žarkovo 3- Winner 2 (08)

16.15

Žarkovo 4- Dušanovac plavi (08)

 

 

 

2010 I 2009 GODIŠTE

 

SUBOTA, 23.03.2019. BALON FUT, AUTOKOMANDA

08.20

 

09.00

Ada- Fair play (2010)

09.40

Lion – Fair play (09)

10.20

Rad- Forza (2010)

11.00

Forza – Žarkovo 3 (2011)

11.40

Lion – Žarkovo 2 (2011)

12.20

Šf Varga zeleni – Ofk Beograd 2 (09)

13.00

Šf Varga beli – Dušanovac plavi (09)

13.40

Šf Varga 1- Atacante 1 (2011)

14.20

Šf varga 2- Royal 2 (2011)

 

2010 I 2009 GODIŠTE

 

NEDELJA, 24.03.2019. BALON FUT, AUTOKOMANDA

08.20

 

09.00

Mondial – Fut zeder (2011)

09.40

Lion – Winner (2010)

10.20

Dušanovac plavi – Soko (2010)

11.00

Dušanovac beli – Royal (2010)

11.40

Olimpik 9- Dušanovac beli (2010)

12.20

Olimpik 2- Žarkovo 4 (2010)

13.00

Ofk Gol 2- Mondial (2010)

13.40

Žarkovo 2- Mundijal Pa (2010)

14.20

Crvena Zvezda 3- Mundijal Pa (09)

15.00

Mungosi Dorćol – Žarkovo 3 (2010)

15.40

Mungosi 2 – Mondial 2 (2010)

16.20

Mungosi plavi – Fut zeder (2010)

 

 

 

BALON COLONIJAL SAN , 2011 I 2012 GODIŠTE, NEDELJA 24.03.2019, Bulevar vojvode putnika 32

08.00

 

08.40

Zemun – Nika (2011)

09.20

Vrčin 2- Forza (2012)

10.00

Olimpik 1- Vrčin 1 (2012)

10.40

Olimpik 2- Mundijal Pa (2012)

11.20

Mundijal Pa – Dušanovac žuti (2011)

12.00

Crvena zvezda – Ofk Gol (2012)

12.40

Ofk Gol – Olimpik 1 (2011)

13.20

Olimpik 2- Ofk Gol 2 12 (2011)

14.00

Soko – Olimpik 3 (2011)

14.40

Atacante – Mondial (2012)

15.20

Royal 1- Dušanovac beli (2011)

16.00

Dušanovac žuti – Royal (2012)

16.40

Dušanovac beli – Winner ( 2012)

17.20

Winner – Fair play (2011)

 

 

 

 

 

 

BALON BRAZIL. HALA PIONIR, NEDELJA, 24.03.2019

 

 

08.20

Winner 2- Žarkovo 4 (09)

09.00

Žarkovo 5 – Žfk Žarkovo (09)

09.40

Žarkovo 2- Dušanovac žuti (09)

10.20

Atacante 2- Žarkovo 3 (09)

 

BALON t-6  ovčanski put bb, SUBOTA, 23.03.2019

09.00

DFK NISSAN – Nika (09)

09.45

DFK NISSAN – Nika (09)

10.30

Zemun – Ofk Gol (2010)

11.15

Zemun- Ofk Gol (09)

12.00

Ofk Beograd- Atacante (09)

 

BALON t-6  ovčanski put bb, NEDELJA,24.03.2019

09.00

Crvena Zvezda 2- Dušanovac žuti (2010)

09.45

Crvena Zvezda 1- El Maestro (2010)

10.30

Žarkovo 1- Crvena zvezda 2 (09)

11.15

Winner – Crvena zvezda 1 (09)

 

 

 

BALON  el maestro  batajanički drum bb,  SUBOTA 16.03.2019

10.00

El Maestro 1- Omladinac (08/09)

10.45

El maestro- 2- Donji srem (08)

11.30

El Maestro 2- Crvena zvezda

12.15

Institut 08- Jadran 09

13.00

El maestro 1- Jadran 11 (10/11)

13.45

Institut – Jadran 10 (10/11)

14.30

El maestro 09- Vojvodina (08/09)

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *