12. kolo

 

BALON OLIMP, 2007 I 2008 godište, subota16.03.2019

 

 

09.30

Stari Grad- Soko (2010)

10.15

Stari Grad- Fair play 2 07 (08)

11.00

Stari Grad – Lion (2010)

11.45

Vuk 2- Stari grad (08)

12.30

Vuk 1- Crvena Zvezda (08)

13.15

Vuk 2- Lion 2 (08)

14.00

Vuk 1- Nika (08)

14.45

Fair play – Mundijal Pa (07)

15.30

Dušanovac beli – Mundijal Pa (08)

16.15

Dušanovac plavi – Forza (08)

 

BALON OLIMP, 2007 I 2008 NEDELJA, 17.03.2019

08.30

Mondial – Lion (07)

09.15

Winner 2- Lion (08)

10.00

Winner – Nika (08)

10.45

Ofk Gol – Mondial 06 (07)

11.30

Petlić – Royal (07)

12.15

Petlić – Dušanovac žuti (08)

13.00

Ofk Gol- Žarkovo 1 (08)

13.40

Fair play- Žark0vo 2 (08)

14.25

Mungosi Dorćol- Žarkovo 4 (08)

15.10

Žarkovo3 – Ada (08)

15.55

Royal – Mungosi plavi (08)

16.35

Atacante – Nika (07)

17.15

Atacante 2- Žfk Zemun (07)

 

2010 I 2009 GODIŠTE

 

SUBOTA, 16.03.2019. BALON FUT, AUTOKOMANDA

08.20

Fair Play – Žfk Žarkovo (2010)

09.00

Rad- Dušanovac beli (2010)

09.40

Dušanovac žuti – Fair play (09)

10.20

Varga beli – Dušanovac plavi (09)

11.00

Vuk – žarkovo 1 (2011)

11.40

Vuk 2- Varga 2 (2011)

12.20

Vuk – Mondial (2011)

13.00

Vuk 2- Dušanovac beli (2011)

13.40

Varga – Royal 1 (2011)

14.20

Varga zeleni – Žarkovo zeleni (09)

 

 

 

2010 I 2009 GODIŠTE

 

NEDELJA, 17.03.2019. BALON FUT, AUTOKOMANDA

08.20

 

09.00

Winner- Fut zedder (2011)

09.40

Fut zeder – Mundijal Pa (09)

10.20

Fut zeder – Mundijal Pa (2010)

11.00

Dušanovac žuti – Ofk Gol (2011)

11.40

Žarkovo 3- Forza (2011)

12.20

Žarkovo 2- Fair play (2011)

13.00

Ada- Ofk Gol 2 (2010)

13.40

Olimpik 2- Mondial 2 (2010)

14.20

Olimpk 9- Mungosi plavi (2010)

15.00

Žarkovo 2- Mondial 1 (2010)

15.40

Mungosi 2- Žarkovo 3 (2010)

16.20

Mungosi Dorćol – Dušanovac plavi (2010)

 

 

 

BALON COLONIJAL SAN , 2011 I 2012 GODIŠTE, NEDELJA 17.03.2019, Bulevar vojvode putnika 32

08.00

 

08.40

Vrčin 2- Dušanovac beli (2012)

09.20

Vrčin 1- Dušanovac žuti (2012)

10.00

Mondil – Forza (2012)

10.40

Crvena Zvezda 1- Mundijal Pa (2011)

11.20

Winner – Mundijal Pa (2012)

12.00

Olimpik 1- Ofk Gol1 (2012)

12.40

Olimpik 2- Ofk Gol 2 (2012)

13.20

Olimpik 1- Zemun (2011)

14.00

Olimpik 2- Atacante  (2011)

14.40

Olimpik 3- Royal 2 (2011)

15.20

Petlić – Atacante (2012)

16.00

Petlić – Nika (2011)

16.40

Royal – Petlić (2012

17.20

Petlić – Forza (2011)

 

 

 

 

 

 

BALON BRAZIL. HALA PIONIR, NEDELJA, 17.03.2019

 

 

 

 

09.20

Crvena Zvezda beli- Mungosi plavi (09)

10.00

Lion- Royal (09)

10.40

Winner- Royal (2010)

11.20

Winner 2- Ofk Beograd 2 (09)

12.00

Žarkovo 2- Mondial (09)

12.40

Žarkovo 3- Atacante 2 (09)

13.20

 

 

BALON t-6  ovčanski put bb, SUBOTA, 16.03.2019

09.00

DFK NISSAN – Žarkovo 1 (2010)

09.45

DFK NISSAN – Žarkovo 1 (09)

10.30

Dušanovac žuti – Zemun (2010)

11.15

Vuk – Ofk Beograd (09)

12.00

Vuk – DFK NISSAN (2010)

12.45

Vuk – Atacante (09)

13.30

Vuk – Atacante 1 (2010)

 

 

 

BALON t-6  ovčanski put bb, NEDELJA,17.03.2019

09.00

El Maestro – Petlić (2010)

09.45

Atacante – Petlić (09)

10.30

Crvena Zvezda 1- Crvena Zvezda 2 (2010)

11.15

Crvena zvezda 1 – Ofk Gol (09)

12.00

Crvena Zvezda – Ofk Gol (2010)

12.45

Zemun – Crvena Zvezda 2 (09)

 

BALON  el maestro  batajanički drum bb,  SUBOTA 16.03.2019

10.00

Crvena Zvezda- Jadran 11

10.45

El maestro- 2- Jadran 10

11.30

El Maestro 09- Jadran 09

12.15

Institut 11- El maestro 1

13.00

Institut 08- Donji srem 08

13.45

El maestro 08- Vojvodina

 

NEDELJA, 17.03

11.30

El maestro 08- Omladinac 09

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *