LIGA 2021-2022

Poštovani, završni kup mini maxi lige za sezonu 2021/22 održaće se 0d 12.02- 16.02 i taj vikend se neće igrati liga. Po prvi put kup će biti organizovan u dve kategorije u godištima 2011-2014 i u jednoj 2010 i 2015. U zlatnom kupu pravo nastupa imaju svi koji su igrali u A ili B grupi , a u srebrnom kupu oni koji su nastupili u C ili D grupi. Dva prvo plasirana iz zlatnog kupa idu na završni kup Srbije (ukoliko su u bazi lige i imaju registracije FSB – svih igrača). Kompletna ponuda bit će objavljena u viber grupi . 

8.KOLO

 

BALON OLIMP, I 2010, 2011 godište, subota 29.01.2022

09.00

OFK GOL PLAVI- ŽARKOVO BELI (10)

09.40

OFK GOL BELI- DUŠANOVAC MIRJEVO (10)

10.20

DUŠANOVAC ZLATNA LOPTA 2- OFK GOL BELI (11)

11.00

DUŠANOVAC ZLATNA LOPTA – DUŠANOVAC MIRJEVO (12)

11.40

MUNDIJAL PA – ŽFL ŽARKOVO(10)

12.20

MUNDIJAL PA –ŽARKOVO BELI (11)

13.00

MUNDIJAL PA – FAIR PLAY (12)

13.40

MUNDIJAL PA –  LION(13)

14.20

RAKOVICA- DUŠANOVAC OLIMP (10)

15.00

CRVENA ZVEZDA 1- OBILIĆ (11)

15.40

CRVENA ZVEZDA 13- WINNER PLAVI (12)

16.20

DUŠANOVAC OLIMP 1- CRVENA ZVEZDA 2 (13)

 

BALON OLIMP,    NEDELJA,30.01.2022

08.20

 

09.00

WINNER KOLONIJAL – DUŠANOVAC 2 (12)

09.40

ŽARKOVO ŽUTI- WINNER BELI (10)

10.20

ATACANTE – WINNER PLAVI (10)

11.00

DUŠANOVAC OLIMP- ATACANATE (12)

11.40

ATACANTE 1- WINNER PLAVI (11)

12.20

DUŠANOVAC OLIMP- WINNER BRAZIL 2 (12)

13.00

WINNER BRAZIL 1- DFK POLET DORĆOL (12)

13.40

MUNGOSI 2- DFK POLET DORĆOL 2 (11)

14.20

MUNGOSI 1- DUŠANOVAC (11)

15.00

FAIR PLAY- DFK POLET DORĆOL 1  (11)

15.40

ROYAL – DUŠANOVAC (10)

16.20

CRVENA ZVEZDA 2- ADA(11)

 

SUBOTA,29.01.2022. BALON FUT, AUTOKOMANDA

09.00

 

09.40

 

10.20

CRVENA ZVEZDA – OLIMPIK (15)

11.00

FAIR PLAY- PETLIĆ BG (13)

11.40

PETLIĆ BG 1- PRO FUT (12)

12.20

DUŠANOVAC MIRJEVO- ŽARKOVO ZELENI (13)

13.00

PETLIĆ BG 2- MUNGOSI (12)

13.40

VARGA 1- NIKA (14)

14.20

ROYAL- VARGA 2 (14)

 

 

 

NEDELJA,30.01.2022. BALON FUT, AUTOKOMANDA

08.20

OLIMPIK 2 – PREMIUM (14)

09.00

PREMIUM – OLIMPIK 2 (12)

09.40

PREMIUM  – OLIMPIK 3 (12)  (13)

10.20

CRVENA ZVEZDA 1- OLIMPIK  1 (14)

11.00

VARGA 2- DUŠANOVAC BUBAMARA (13)

11.40

WINNER PLAVI – VARGA 1 (13)

12.20

OLIMPIK 3 (13)- DFK DORĆOL (14)

13.00

WINNER BELI -MUNGOSI 2 (13)

13.40

MUNGOSI 1- CRVENA ZVEZDA 14 (13)

14.20

OLIMPIK 2- ŽARKOVO PLAVI (13)

15.00

PRO FUT- WINNER PLAVI (14)

15.40

FORTUNA 2- ŽARKOVO BELI (13)

16.20

FORTUNA 1- PRO FUT (13)

 

BALON COLONIJAL SAN , 2014,2013 I 2012 GODIŠTE, SUBOTA 29.01.2022, Bulevar vojvode putnika 32

14.00

 

14.40

DINAMO – ŽARKOVO ZELENI (14)

15.20

DINAMO- ŠARIĆ (15)

16.00

OFK GOL – ŽARKOVO (15)

16.40

MUNDIL PA- WINNER NBGD(15)

17.20

MUNDIJAL PA –LION (14)

 

BALON COLONIJAL SAN ,2014, 2013 I 2012 GODIŠTE, NEDELJA 30.01.2022, Bulevar vojvode putnika 32

08.20

 

09.00

FORTUNA –MONDIAL BG (15)

09.40

FORTUNA 1-  ŠARIĆ 1(14)

10.20

FORTUNA 2- ŽARKOVO BELI(14)

11.00

ŠARIĆ 2- DUŠANOVAC BUBAMARA (14)

11.40

NIKA – WINER (15)

12.20

ŽARKOVO ŽUTI- RAD (14)

13.00

RAD- DUŠANOVAC OLIMP 2 (13)

13.40

ŽARKOVO PLAVI – SPORTING 2010 1(14)

14.20

SPORTING 2010 2 – DUŠANOVAC ZLATNA LOPTA (14)

15.00

ŽARKOVO CRVENI- ATACANTE 2 (14)

15.40

ATACANTE 2- DUŠANOVAC (15)

16.20

ATACANTE 1- ŽELEZNIK  (15)

 

 

 

 

 

BALON JUŽNI BULEVAR 69  NEDELJA, 30.01.2022

08.20

 

09.00

SOCCER MR- RAD 1 (12)

09.40

DUŠANOVAC ZLATNA LOPTA 1- ROYAL (11)

10.20

ROYAL- MONDIAL BG (13)

11.00

FORZA PLAVI- ROYAL (12)

11.40

FORYA CRVENI – ZARKOVO BELI (12)

12.20

ŽARKOVO ŽUTI- WINNER NBGD BELI (12)

13.00

FORTUNA 1–CRVENA ZVEZDA 2 (12)

13.40

FORTUNA 2 – OFK GOL BELI (12)

14.20

OFK GOL – DUŠANOVAC MIRJEVO (14)

15.00

DFK POLET DORĆOL – ATACANTE 2 (13)

15.40

ATACANTE 1- DUŠANOVAC (14)

16.20

MUNGOSI- FAIR PLAY (14)

 

BALON BRAZIL, NEDELJA.30.1.2022

09.00

 

09.40

OFK GOL – WINNER NBGD (13)

10.20

OFK GOL PLAVI- WINNER NBGD 1 (12)

11.00

STARI GRAD- SPORTING 2010 (13)

11.40

STARI GRAD- WINNER NBGD (11)

12.20

STARI GRAD- DUŠANOVAC (13)

13.00

FORTUNA 1- STARI GRAD (11)

13.40

FORTUNA 2- ATACANTE 2 (11)

14.20

PREMIUM – ROZENBORG (10)

15.00

PREMIUM – ŽARKOVO ŽUTI(11)

15.40

MONDIAL- PREMIUM (11)

 

T6- LIMITED , NEDELJA 30.01.2022

10.00

PETLIĆ SD-ŽELEZNIK (14)

10.40

PETLIĆ SD- ATACANTE (13)

11.20

PETLIĆ SD – WINNER NBGD (14)

12.00

PETLIĆ SD- DINAMO (13)

12.40

DINAMO – NIKA (12)

13.20

DINAMO – NIKA (13)

14.00

DINAMO – NIKA (11)

14.40

OFK GOL PLAVI- CRVENA ZVEZDA 12 (11)

15.20

 

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *