LIGA 2016/2017

Poštovani, ponudu za mini maxi novogodišnji turnir možete videti u rubrici Kup. Nagrada za najuspešniju ekipu u godištu je završni kup za Prvaka Srbije. Molimo sve klubove koji nisu izmirili kotizaciju da to urade za predstojeći vikend jer neće moći nastupiti ekipe. Hvala

   BALON OLIMP , SPORTSKI CENTAR OLIMP- 2006 I 2005. godište

SUBOTA 03.12.2016 NEDELJA, 04.12.2016
08.35 Dušanovac pl-Mladi Orlovi (05) 08.35 Fair play 1- Nika 04 (05)
09.20 Dušanovac ž.-Žarkovo (05) 09.20 Fair play 2- Royal Zv 05)
10.05 Mondial-Mundijal Pa (05) 10.05 Fair play- Royal Zv (06)
10.50 Žarkovo 2- Fut (06) 10.50 Dušanovac crv-Fair play (07)
11.35 Dušanovac Pl.-Dušanovac cr (06) 11.30 Royal BB- Mondial (06)
12.15 Dušanovac žuti-Žarkovo 1 (06) 12.15 Royal BB 4- Atacante4 (05)
13.00 Dušanovac beli-Beosocer (06) 13.00 Rad-Atacante (06)
13.45 Atacante –Vuk (06) 13.45 Atacante 2- Mungosi (06)
14.30 Mundijal Pa- Milenijum (06) 14.30 Lion – Rad (05)
15.15 Royal Zv-Mundijal Pa (07) 15.15 Mungosi-Lion (05)

BALON  BRAZIL  , HALA PIONIR, 2007  godište

SUBOTA 03.12.2016
11.00 Dušanovac ž.-Žarkovo 1
11.40 Dušanovac pl-Žarkovo 3
12.20 Žarkovo 2- Lion 2
13.00 Lion 1- Fut
13.40 Rad-Mungosi 1
14.20 Mungosi 2- Ofk Gol
15.00 Nika-Soccer mr (06)
15.40 Ada – Viktorija Star (06)
16.20 Soccer mr- Royal Zv (08)

17.00 Viktorija Star-Royal Zv (09)

 

BALON BRAZIL 2,Gospodara Vučića 50, 2010  godište

NEDELJA, 04.12.2016
12.00 Mondial-Nika
12.35 Mundijal Pa-Viktorija Star
13.10 Dušanovac- Žarkovo
13.45 Olimpik-Rozenborg
14.20 Ofk Gol-Crvena Zvezda 1  09
15.00 Ofk Gol 2- Crvena Zvezda 2 09

BALON  FOOT , BULEVAR JNA, 2008 I 2009. godište

SUBOTA 03.12.2016 NEDELJA, 04.12.2016
08.20 Šf Varga 1- Mondial (08) 08.00
09.00 Šf Varga 2- Žarkovo 3 (08) 08.40 Petlić-Žarkovo 1 (09)
09.40 Dušanovac žuti-Žarkovo 1 (08) 09.20 Petlić – Atacante (09)
10.20 Dušanovac crv-Žarkovo 4 (08) 10.00 Fair Play- Mundijal Pa (08)
11.00 Nika- Žarkovo 2 (08) 10.40 Olimpik B – Atacante (08)
11.40 Dušanovac crv-Žarkovo 4 (09) 11.20 Mondial-Mundijal Pa (09)
12.20 Dušanovac pl.-Žarkovo 3 (09) 12.00 Olimpik pl- Olimpik Beli (08)
13.00 Ada- Vuk (09) 12.40 Olimpik A- Dušanovac pl (08)
13.40 Ada – Vuk (07) 13.20 Žarkovo 2-gol (09)
14.20 Lion – Vuk (08) 14.00 Viktorija Star- Atacante (08)
14.40 Olimpik A-Dušanovac žuti (09)
15.20 Olimpik B – Fut (09)
16.00 Olimpik-Rozenborg (09)
16.40 Rad-Lion (09)
17.20 Fut-Crvena Zvezda 1 (08)
18.00 Crvena Zvezda 2- Dušanovac beli (08)
18.40 Crvena Zvezda 3- Mungosi 2 (08)
19.20 Rad – Mungosi (08)

 

Ostavite odgovor