LIGA 2017/2018

RASPORED MINI MAXI TURNIRA
OBAVEZAN JE NEKI IDENTIFIKACIONI DOKUMENAT(PASOŠ, ĐAČKA KNJIŽICA, FSS KNJIŽICA..)
ZA SVA PITANJA: IVAN 060-3820140 I KUKIĆ 060-0180141
2006 . godište, rezultati:

1.Winner
2.Dušanovac
3.Presing
3.Fri kik

2009 GODIŠTE , PETAK 16.02

REZULTATI:
1.WINNER
2.ZARKOVO
3.ATACANTE
3.MUNGOSI

2007 GODIŠTE, SUBOTA 17.02. UGRUPI 25MIN, POSLE 20MIN
BALON T6 LIMITED, OVČANSKI PUT 32B, GUPE A, B I FINALA
11.00 FAIR PLAY- NIKA
11.30 MUNDIJAL PA- LION
12.00 NIKA -1OFK GOL
12.30 LION – ADA
13.00 FAIR PLAY- GOL
13.30 MUNDIJAL PA – ADA
14.00 2A- 3B – C
14.30 2B- 3A- D
15.00 1A-D
15.30 1B-C
16.00 FINALE BALONA – E
16.30 E-F
17.00 E-M
17.30 F-M

BALON OLIMP , MILANA RAKIĆA BB, GRUPE C , D
10.00 RAD- KG STAR1
10.30 CZ GM- TIMOK
11.00 RAD-FRI KIK
11.30 TIMOK-WINNER
12.00 FRI KIK – KG STAR
12.30 CZGM- WINNER
13.00 2C-D3 – K
13.30 2D-3C- I
14.00 1D- K
14.30 1C- I
15.00 FINALE BALONA – F

BALON BUBAMARA, HAJDUK STANKOVA 2 , GRUPE E I F
10.00 ŽARKOVO 1- DUŠANOVAC 1
10.30 ŽARKOVO 2- DUŠANOVAC 2
11.00 DUŠANOVAC 1- VUK
11.30 DUŠANOVAC 2- ATACANTE
12.00 ŽARKOVO 1- VUK
12.30 ŽARKOVO 2- ATACANTE
13.00 E2-F3- G
13.30 F2-E3 – K
14.00 F1-G
14.30 E1-K
15.00 FINALE balona- M

2010 GODIŠTE, SUBOTA, 17.02
BALON BRAZIL 2, GRUPA C I FINALA, UTAKMICE U GRUPI 25MIN, U FINALIMA 20MIN
12.00 NIKA- BUBAMARA
12.30 BUBAMARA – DUŠANOVAC
13.00 NIKA- DUŠANOVAC
13.30 2A-3B- E
14.00 2C-3A – F
14.30 2B-3C- D
15.H 1A-F- M
15.30 1B-E-N
16.00 1C-D – S
16.30 M-N
17.00 N-S
17.30 S-M

BALON FUT, AUTOKOMANDA, GRUPE A I B
10.00 OFK GOL-TIMOK
10.30 ŽARKOVO – CZGM
11.00 PROLETER – OFK GOL
11.30 ŽARKOVO- VUK
12.00 PROLETER-TIMOK
12.30 CZ GM- VUK

2008 GODIŠTE, NEDELJA 18.02, UTAKMICE U GRUPI 25MIN , POSLE 20MIN
BALON OLIMP , GRUPA A I POLUFINALA I FINALA
10.30 MUNGOSI- WINNER
11.00 FRI KIK- VUK
11.30 MUNGOSI-VUK
12.00 WINNER –FRI KIK
12.30 MUNGOSI- FRI KIK
13.00 WINNER- VUK
14.00 A1- B2- E
14.30 B1- A2 – F
15.00 POLUFINALE 1 , E-G
15.30 POLUFINALE 2, F-H
16.00 FINALE
BALON BUBAMARA , HAJDUK STANKOVA 2 GRUPA B
10.30 DUŠANOVAC 1- CRVENA ZVEZDA
11.00 BUBAMARA – LION
11.30 DUŠANOVAC 1 – BUBAMARA
12.00 CRVENA ZVEZDA – LION
12.30 DUŠANOVAC 1 – LION
13.00 CRVENA ZVEZDA- BUBAMARA
BALON BRAZIL, HALA PIONIR, GRUPA C
09.30 DUŠANOVAC 2- MONDIAL
10.00 ŽARKOVO 2- NIKA
10.30 DUŠANOVAC 2- NIKA
11.00 ŽARKOVO 2- MONDIAL
11.30 DUŠANOVAC 2- ŽARKOVO 2
12.00 NIKA- MONDIAL
BALON FUT , AUTO KOMANDA , GRUPA D
10.00 RAD-PRESING
10.30 BEŽANIJA- ŽARKOVO 1
11.00 RAD-ŽARKOVO 1
11.30 BEŽANIJA- PRESING
12.00 RAD- BEŽANIJA
12.30 ŽARKOVO 1 – PRESING
13.00 1D-2C- G
13.30 1C-2D – H

2011 GODIŠTE , BALON COLONIJAL SUN , DEDINJE, NEDELJA , 18.02, SVE UTAKMICE 20MIN
09.00 DUŠANOVAC 1- ONE TEAM
09.25 OFK GOL- NIKA
09.50 BUBAMARA- CRVENA ZVEZDA
10.15 ONE TEAM- CRVENA ZVEZDA
10.40 NIKA- BUBAMARA
11.05 DUŠANOVAC 1- OFK GOL
11.30 OFK GOL- ONE TEAM
11.55 BUBAMARA- DUŠANOVAC 1
12.20 CRVENA ZVEZDA – NIKA
12.45 ONE TEAM- NIKA
13.10 DUŠANOVAC 1- CRVENA ZVEZDA
13.35 OFK GOL- BUBAMARA
14.00 BUBAMARA- ONE TEAM
14.25 CRVENA ZVEZDA – OFK GOL
14.50 DUŠANOVAC 1- NIKA

Ostavite odgovor